Zimní pneu

Vážení zákazníci,

vzhledem k rychle se blížící zimní sezoně a častým dotazům našich zákazníků na to, jaké zimní pneumatiky si vybrat, Vám níže nabízíme rozdělení zimních pneu do třech hlavních tříd.

Zimní pneu:

 

  • Prémiové značky pneumatik: Continental, Cooper, Dunlop, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli a Yokohama

Rádi bychom Vám představili novinky v segmentu prémiových zimních pneu pro zimní sezonu 2014/2015. Jsou to

  1. zimní pneu Michelin Alpin 5
  2. zimní pneu Goodyear Ultra Grip 9
  3. zimní pneu Dunlop SP Winter Response 2
  4. zimní pneu Yokohama V905 W.Drive

V této třídě pneumatik Vám také doporučujeme finské zimní pneu Nokian, které přes svou špičkovou kvalitu nabízíme za mimořádně výhodné ceny. Jejich vzorky zimních pneumatik W+, WR A3, WR D3, WR G2, WR SUV 3 nejsou náhodou častými vítězi testů pneumatik! Nabídku zimních pneumatik Nokian najdete pod tímto odkazem - zde.

 

  • Pneumatiky střední třídy: Avon, BF Goodrich, Falken, Fulda, Hankook, Kleber, Kumho, Maxxis, Semperit, Sportiva, Uniroyal, Barum

V této třídě pneumatik Vám doporučujeme vysoce kvalitní zimní pneu Sportiva koncernu Continental, která pro letošní zimní sezonu připravila novinku - zimní pneu Sportiva Snow Win 2. Další novinkou v segmetu zimních pneumatik pro zimní sezonu 2014/2015 je Semperit Master-Grip 2.

NOVĚ jsme také do naší nabídky zařadili pneumatiky značky Barum. Aktuální nabídku zimních pneumatik Barum najdete ZDE.

 

  • Budgetové pneumatiky: Accelera, Achilles, Champiro, Interstate, Nankang, Minerva, Roadstone

V této třídě pneumatik jsou zařazeny pouze zimní pneu, které jsou za nejnižší možné ceny, ale nikoliv na úkor kvality. I tyto pneumatiky jsou určeny pro trh západní Evropy!

V naší nabídce nenajdete pneumatiky, u kterých by nebyla zaručena jejich kvalita a bezpečnost.

 

Runflat

Pneumatiky RUNFLAT jsou schopny při defektu nebo ztrátě tlaku pokračovat dále v jízdě bez poškození pneumatiky a to díky vyztuženým bočnicím, které udrží pneumatiku na ráfku i při úplné ztrátě vzduchu. Naproti tomu pokud běžná pneumatika ztratí tlak, jednoduše se pod tíhou vozidla zbortí a pneumatika se další jízdou zničí.

Contiseal
ContiSeal™ pneu - rychlý přehled výhod