Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy

V souladu s § 1829 odst. 1 písm. a) občanského zákoníku využívám právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

Jedná se o:

Jméno a příjmení:

Číslo objednávky:

Datum vytvoření objednávky:

Datum doručení zboží přepravní společností:

Číslo účtu pro vrácení peněz:

Poznámka:

Datum a místo:

Podpis:

Tento formulář vyplňte a zašlete nám poštou, faxem nebo emailem - PneuNejlevnější.cz, Lidická 125/10, 353 01 Mariánské Lázně, fax: +420 354 599 786, email: info@pneunejlevnejsi.cz

Peníze budou kupujícímu převedeny v případě řádného vrácení zboží do 14 dnů. Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží nebo po prokázání, že bylo zboží odesláno zpět, podle toho, co nastane dříve. Náklady na vrácení zboží nese kupující. Zboží musí být bez zbytečného odkladu,nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od smlouvy, zasláno zpět nebo předáno na adrese PneuNejlevnější.cz, Lidická 125/10, 353 01 Mariánské Lázně. Prodávající má právo na adekvátní snížení ceny v případě poškození nebo nekompletního vrácení zboží. Ke zboží prosím přiložte kopii daňového dokladu za zboží.

Právo na vrácení zboží resp. na odstoupení od smlouvy se vztahuje pouze na fyzické nepodnikající osoby, nikoli na firmy s IČ, které zboží používají k obchodní nebo podnikatelské činnosti. Na tyto subjekty se podmínky pro vrácení zboží nevztahují a firma může zboží vrátit pouze po dohodě s prodejcem po vyčíslení všech nákladů.

Dle § 1837 nemůže kupující od kupní smlouvy odstoupit v případě, že bylo upraveno podle přání kupujícího. Jedná se tedy o případ kompletace pneumatik na disky. V tomto případě vyžadujeme platbu ve výši 100% kupní ceny uhradit předem na účet prodávajícího.

Runflat

Pneumatiky RUNFLAT jsou schopny při defektu nebo ztrátě tlaku pokračovat dále v jízdě bez poškození pneumatiky a to díky vyztuženým bočnicím, které udrží pneumatiku na ráfku i při úplné ztrátě vzduchu. Naproti tomu pokud běžná pneumatika ztratí tlak, jednoduše se pod tíhou vozidla zbortí a pneumatika se další jízdou zničí.

Contiseal
ContiSeal™ pneu - rychlý přehled výhod