Goodyear Ultra Grip 9

Zimní pneu Goodyear Ultra Grip 9 - NOVINKA PRO ZIMNí SEZONU 2014 / 2015

Zimní pneumatika Goodyear Ultra Grip 9 je velice očekávanou novinkou tohoto výrobce pro zimní sezonu 2014/2015.

Designově vychází ze svých předchůdců Ultra Grip 7 a Ultra Grip 8, ale s inovovanou směsí prodlužující kilometrový výkon a zlepšující parametry hodnot štítkování.

Tato pneumatika se opět vyznačuje vysokým záběrem na sněhu a ledu, zároveň vysokou jízdní stabilitou na mokru, nízkou hladinou hluku a vysokým komfortem jízdy.

To je nová zimní pneu Goodyear Ultra Grip 9.

 

Proč zvolit zimní pneu Goodyaer Ultra Grip 9?

Vynikající výkonnost v těch nejobtížnějších zimních podmínkách

  • Vynikající brzdná dráha na sněhu - využijte výhod kratší brzdné dráhy, když na tom nejvíce záleží – díky technologii 3D BIS Technology® společnosti Goodyear zajišťující vynikající výkonnost pneumatiky v zimních podmínkách.
  • Hydrodynamické drážky, které aktivně zabraňují aquaplaningu - hydrodynamické drážky pomáhají odvádět vodu z povrchu pneumatiky – cílem je snížit riziko aquaplaningu a zlepšit záběr na tajícím sněhu.
  • Ukazatel optimalizovaného opotřebení běhounu - technologie optimální výkonnosti běhounu (Tread Optimal Performance Technology) pro indikaci optimalizovaného opotřebení běhounu

 

NAŠÍ KOMPLETNÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKU ZIMNÍCH PNEUMATIK GOODYEAR NAJDETE ZDE

Runflat

Pneumatiky RUNFLAT jsou schopny při defektu nebo ztrátě tlaku pokračovat dále v jízdě bez poškození pneumatiky a to díky vyztuženým bočnicím, které udrží pneumatiku na ráfku i při úplné ztrátě vzduchu. Naproti tomu pokud běžná pneumatika ztratí tlak, jednoduše se pod tíhou vozidla zbortí a pneumatika se další jízdou zničí.

Contiseal
ContiSeal™ pneu - rychlý přehled výhod